Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Niki Spálenková a působím jako instruktor pilates ve svém studiu, jež je součástí AZ FITNESS BRNO. Do pilates jsem se zamilovala v zahraničí, kdy v průběhu několika nadcházejících lekcí jsem pociťovala značné rozdíly, a to především v oblasti bříška. Tehdy jsem ještě netušila, že se pilates stane mou vášní.

Nyní je to už pět let, co aktivně cvičím pilates a třetím rokem předcvičuji. Jako dalším mým posunem v oblasti pilates je reformer pilates. Prvotní důvod, proč jsem zkusila reformer pilates, bylo zlepšit fyzickou sílu a vzhled mého těla. Po několika trénincích mi refomer pilates nezlepšil jen to, co jsem očekávala, ale přispěl ke správnému držení těla.

Věřím, že by se měl trenér aktivně vzdělávat vzdělávat, proto pravidelně navštěvuji kurzy a workshopy, abych svoje vědomosti mohla předávat dál.

Dosavadní absolvované kurzy:

  • inspirace bosu
  • foam roller
  • yoga
  • instruktor Fitness IV v Austrálii
  • pilates pro těhotné
  • klienti s diastázou

Máte nějaký dotaz? Napište mi...

* Tento formulář neslouží k rezervacím. Pro rezervace volejte, prosím!

* Prosím, berte na vědomí, že odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace mezi námi.

4 + 4 =

Dobrý den,

omlouvám se, ale nyní nenabírám nové klienty z důvodu plné kapacity. Nicméně si můžete se mnou zacvičit a dostat se do formy využitím mého online studia na stránkách www.fitpilatesbyniki.cz.

Děkuji za Váš zájem, s pozdravem Niki.

CHCI DO STUDIA