Reformer Pilates

Je intenzivní, dynamické pilates cvičení na speciálním odporovém stroji, který využívá vlastní váhu.

Toto efektivní pilates na stroji Tě povede ke zlepšení fyzické síly a správnému držení těla, flexibility, silové vytrvalosti, ale i zvýšení duševního zdraví.

Na stroji si může určit zátěž, a proto je vhodná pro všechny fitness úrovně. Trénink tak může být intenzivnější, dynamičtější a vede tak i k vybudování silného a pružného svalstva. Nehledě na to, kolik kalorií během cvičení spálíte.

Pilates reformer je vhodný pro muže i ženy, kteří touží po lepší fyzické a psychické kondicí. Je vhodný také při zdravotním omezení, pro nastávající maminky, nebo po porodu.

Proč cvičit se mnou?

Profesionalita

Jsem profesionální lektorka a náš 50 minutový trénink Tě naučí principy pilates, základní techniky a přehled anatomie.

Trénink na míru

Každý je unikát, proto chci, aby byl trénink pro každou věkovou skupinu účinný, vyvážený, bezpečný a pro všechny fitness úrovně.

Motivace

Jsem si jistá, že z tréninku odejdeš zpocený (á), namotivován (a) a najdeme ten nejlepší způsob, jak dosáhnout tvých cílů.

Neváhejte vyzkoušet

,,po 10 lekcí se budete cítit lépe, po 20 tak budete i vypadat a po 30 lekcích získáte úplně nové tělo“ tak zněla slova Josefa Pilatesa (zakladatel Pilates)

Máte nějaký dotaz? Napište mi...

* Tento formulář neslouží k rezervacím. Pro rezervace volejte, prosím!

* Prosím, berte na vědomí, že odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace mezi námi.

2 + 5 =

Dobrý den,

omlouvám se, ale nyní nenabírám nové klienty z důvodu plné kapacity. Nicméně si můžete se mnou zacvičit a dostat se do formy využitím mého online studia na stránkách www.fitpilatesbyniki.cz.

Děkuji za Váš zájem, s pozdravem Niki.

CHCI DO STUDIA